WIOSENNE OUTFITY Z SILWEAR
8.jpg

Jaki jest najlepszy wybór na wiosnę?

Wiosna to piękna pora roku, wszystko budzi się do życia, a treningi przenoszą się z zimnej hali na plac. Rozpoczynają się wyjazdy w teren oraz sezon otwartych zawodów. Z drugiej strony, jest to bardzo kapryśny okres, jeśli chodzi o pogodę. Często bardzo ciężko przystowowć swój ubiór do warunków pogodowych, zmieniających się w bardzo szybkim tempie.

Wybierając stylizację na trening czy zawody, warto zwrócić uwagę na materiały, które pomogą zachować komfort podczas zmiennej pogody. Wiatr, chłód - na zmianę ze słońcem i ciepłym powietrzem, to standardowe wiosenne pułapki.

Na takie sytucje niezawodne rozwiązanie to odzież termoaktywna z dodatkową, lekką warstwą wierzchnią. 

  Co zatem wybrać na wiosenne treningi?

  Ubrania jeździeckie na wosnę muszą być oczywiście wygodne i dobrane do aury panującej za oknem. Konieczne jest, aby móc szybko dostosować się do warunków, bez zbędnego ściągania wielu warstw, podczas trwania treningu.

  Przegrzanie organizmu pod grubszą warstwą ubrań, a następnie ściągnięcie ich i pozstanie w lekko spoconej bluzie, często może doprowadzić do przeziębieia. Zapobiec można temu, zakładając odzież, właśnie z funkcjami termoaktywnymi, o których więcej możecie przeczytać TUTAJ. Szybkoschnące właściwości oraz odprowadzanie wilgoci od ciała na zewnątrz to cechy, które uchronią Was przed wiosennym przeziębieniem.

  Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj wybór kolekcji Argento Warm lub Argento Optimal + dodatkowej warstwy wierzchniej, chroniącej przed wiatrem z kolekcji Silwear Classic.

  Na poranne lub wieczorne treningi, które są przeważnie chłodniejsze, zdecydowanie polecamy odzież z kolekcji Argento Warm oraz kamizelkę lub kurtkę z kolekcji Classic.


  Treningi w samo południe to doskonały czas, by wybrać odzież z kolekcji Argento Optimal oraz bluzę z kolekcji Classic.

  Stylizacje na wiosenne dni z Silwear

  Poniżej przedstawiamy Wam nasze propozycje stylizacji wiosennych. Po kliknięciu w każde zdjęcie, zostaniecie przeniesieni na stronę, gdzie możecie uzyskać jeszcze więcej informacji o danym produkcie.

  Bluza Silwear Classic Black
  Bluza Silwear Classic Black

  Bluza Silwear Classic Navy
  Bluza Silwear Classic Navy

  Kurtka Silwear Classic
  Kurtka Silwear Classic

  Golf Argento Warm
  Golf Argento Warm

  Kamizelka Classic i Golf Argento Warm
  Kamizelka Classic i Golf Argento Warm


  Golf Argento Optimal
  Golf Argento Optimal

  Kamizelka Classic i Golf Argento Optimal
  Kamizelka Classic i Golf Argento Optimal

  Kamizelka Classic
  Kamizelka Silwear Classic fot. StrawPhotography


  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.